APARTMÁN ČÍSLO 1

Tento apartmán v nejvyšším podlaží nelze běžně pronajmout, je využíván pro správcovské účely. Je-li prázdný, terasa je hostům přístupná a k dispozici.

APARTMÁN ČÍSLO 2

Jedná se o největší apartmán pro 4 (6) osob, který zabírá celé třetí podlaží domu. Hlavní odpočinková místnost skládající se z pohodlného sedacího (rozkládací rohová pohovka) koutu, jídelního stolu a kuchyně je situována na jižní stranu k moři s výhledem přes francouzská okna, z nichž jedno vede na částečně krytou terasu visutou nad zahradou, nabízející i romantické sledování východu slunce. Součástí apartmánu jsou dvě stinné ložnice – jedna s manželskou postelí, druhá se dvěma oddělenými lůžky. V do žluta laděné designové koupelně se sprchovým koutem je pračka. Prostorná kuchyně je vybavena varnou indukční deskou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, lednicí, potřebným nádobím apod. Celý prostor je klimatizován komfortními, výkonnými a tichými jednotkami Daikin. Domácí wifi je volně dostupné. Chtěli bychom podpořit, abyste si užili příjemné večery s romantikou prostředí, a především se změnou od často stejně končících večerů doma, proto apartmán úmyslně není vybaven TV. Dovolená má být o změně, raději večer poseďte s přáteli a užívejte si pohody, šumění moře, dobrého vína a pozorování hvězd bez světelného smogu.

 

APARTMÁNY I ZAHRADA JSOU STRIKTNĚ NEKUŘÁCKÉ, VYHÝBÁME SE TAK OBTĚŽOVÁNÍ ZÁPACHEM PROSTOR PRO DALŠÍ HOSTY.

APARTMÁN ČÍSLO 3

Menší apartmán ve druhém podlaží domu pro 2 (4) osoby, jehož předností je dispozice ve stinné a chladnější části domu. Zadní východ apartmánu z ložnice na tichou a stinnou terasu poskytuje soukromí, chládek a příjemné venkovní posezení. Apartmán se skládá z prostoru s menším jídelním prostorem, rozkládací pohovky a plně vybaveného kuchyňského zázemí s varnou indukční deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí, potřebným nádobím apod. Na tuto vstupní místnost navazuje ložnice s manželskou postelí a příjemnou koupelnou se sprchovým koutem laděnou do designu šedého kamene. Celý prostor je klimatizován komfortními, výkonnými a tichými jednotkami Daikin. Domácí wifi je volně dostupné. Chtěli bychom podpořit, abyste si užili příjemné večery s romantikou prostředí, a především se změnou od často stejně končících večerů doma, proto apartmán úmyslně není vybaven TV. Dovolená má být o změně, raději večer poseďte s přáteli a užívejte si pohody, šumění moře, dobrého vína a pozorování hvězd bez světelného smogu.

 

APARTMÁNY I ZAHRADA JSOU STRIKTNĚ NEKUŘÁCKÉ, VYHÝBÁME SE TAK OBTĚŽOVÁNÍ ZÁPACHEM PROSTOR PRO DALŠÍ HOSTY.

APARTMÁN ČÍSLO 4

Tento apartmán otevřeného studiového typu (jedna velká místnost) pro 2 spíše aktivnější osoby je umístěn v nejnižším podlaží domu směrem k moři. Jeho předností je vstup přes velká francouzská okna přímo do zahrady na prostornou teakovou terasu (v noci bodově osvětlenou) pro příjemné venkovní posezení pod stínícími vzrostlými stromy. Apartmán se skládá z prostoru s menším jídelním stolem, rozkládací pohovky na spaní a plně vybaveného kuchyňského zázemí s varnou indukční deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí, potřebným nádobím apod. Na kuchyňský kout navazuje příjemná koupelna se sprchovým koutem laděná do barev moře. Celý prostor je klimatizován komfortní, výkonnou a tichou jednotkou Daikin. Domácí wifi je volně dostupné. Chtěli bychom podpořit, abyste si užili příjemné večery s romantikou prostředí, a především se změnou od často stejně končících večerů doma, proto apartmán úmyslně není vybaven TV. Dovolená má být o změně, raději večer poseďte s přáteli a užívejte si pohody, šumění moře, dobrého vína a pozorování hvězd bez světelného smogu.

 

APARTMÁNY I ZAHRADA JSOU STRIKTNĚ NEKUŘÁCKÉ, VYHÝBÁME SE TAK OBTĚŽOVÁNÍ ZÁPACHEM PROSTOR PRO DALŠÍ HOSTY.

EXTERIÉR A OKOLÍ

OBECNÉ

CO S SEBOU:

Nemáte-li v ceně (viz ceník) vezměte s sebou povlečení na postele, ručníky, utěrky, drogerie na nádobí a úklid, hygienu a WC potřeby, tablety myčka do apt. 2, repelenty… (vše lze koupit v Sumartinu nebo Selca).

 

PO PŘÍJEZDU:

Ve skladu pod schody otevřete hlavní uzávěr vody + uzávěr vody k vašemu apt., zapněte hlavní el. jistič (pojistky) + el. jistič pro váš apartmán, viz samostatný návod. Za dveřmi každého apartmánu jsou lokální el. jističe.

 

PROSBY:

Pokud by bylo něco v poštovní schránce, pošlete mi prosím SMS.

2 kola jsou v apt. č. 3, kódy k zámkům na cedulce na řídítkách, pumpa a klíče na sedla na věšáku ve skladu, nepřefukujte a nenechávejte na sluníčku (již takto praskla!).

 

Udržujte pořádek, není to hotel se servisem. Vysavače jsou v apartmánech.

Návody ke spotřebičům jsou v každém apt. v deskách, vracejte je na místo!

Pračku v apt. 2 nechte po použití vyschnout – otevřená dvířka.

 

Každý apartmán má svůj venkovní dřevěný a plastový nábytek viz mapka optimálního rozmístění. Plastový si můžete vzít i na romantické večerní posezení o:) na vybetonovaných molech u moře pod kučou. Prosím veškerý nábytek při odjezdu ukliďte zpět bezpečně na místo, někdy hodně fouká, a mohl by způsobit škody.

 

Nebuďte hlučnější než okolí, Puntinak je většinou (?) klidné místo.

Ukliďte po sobě vše tak, jak bylo při příjezdu (nebo ještě lépe), nádobí utřete (skvrny).

Klimatizaci nepouštějte nadbytečně, nikdy při otevřených oknech (vypadnou jističe)!

Při použití venkovních grilů dbejte opatrnosti – vše je vyprahlé, obecný zákaz rozdělávání otevřeného ohně. Malý gril je ve skladu, větší pod stříškou u branky.

Udržujte je čisté pro další hosty. Dřevěné uhlí mívají v obchodech i čerp. stanici.

Lehátka a sušáky nenechávejte na dešti, v HR vše okamžitě rezne.

Sepište a pošlete mi veškeré závady, potřeby, nápady na zlepšení, či doporučení.

 

Při odjezdu:

• zavřete hlavní uzávěr vody

• vypněte hlavní el. jistič

• zavřete uzávěr vody vašeho apartmánu

• vypněte el. jistič vašeho apartmánu

• zamkněte pouze spodní branku.